SEZNAM ČESKÉHO SKLA, KERAMIKY A PORCELÁNU, BIŽUTERIE A ŠPERKU

 
TITUL

PŘIHLÁŠENÍ
 
Nalezené odkazy Zobrazeno 1- 25 z 40 firem

 
Stránky :    1  2    [Další >>]
 

 Bachmann - broušené skloMalá rodinná brusírna skla.
 Balatková JiřinaFoukané a malované sklo
 BalexportglassSkleněné květiny
 Bapex Bohemia, M.F. - Balák PetrVýroba: Bižuterie z Swarovski Components. Bižuterie. Dárkové předměty z Swarovski Components
 Bareš PavelFoukané sklo, vánoční ozdoby
 BarmatVýroba a prodej ručně broušeného olovnatého křištálu,specializace barevného přejímaného křištálu v 5 základních barvách.(rubín,zelená,modrá,fialová,černá,azurová).
 Barovier&Toso Czech Republic s.r.o.Výroba a prodej okrasného a užitkového hutního skla, ručně tvarovaného. Exkurze jsou vítány. Práce na huti: Po - Pá od 6 do 14 hod Podniková prodejna: Po - Pá od 8 do 16 hod
 Bartl Broušení a rytí skla
 Bařtipánová IvanaFigurky tažené
 BDK - Glass spol. s r.o.Firma vyrábí zejména vánoční a velikonoční ozdoby, upomínkové předměty, dekorativní talíře, mísy, lahve, sklenice a džbány. Využívá technologie fusing (zatavování)
 Beadex s.r.o.Exportní firma zabývající se vývozem bižuterních polotovarů a hotové bižuterie
 BELOS Trade s.r.o.BELOS Trade s.r.o. je společností tradingového charakteru, která operuje v dovozu a ve vývozu. Dovoz ovoce a zeleniny, textilních výrobků i vývoz bižuterie i bižuterních polotovarů, skla a skleněných vánočních ozdob.
 BEROUNSKÁ JANAVýroba ručně vinutých perlí.
 Bijoux Components s. r. o.Prodejce bižuterních kovodílů a příslušenství pro výrobu bižuterie (zamačkávací rocail, kaloty, lanka různých barev, pružné materiály, kožené šňůrky.......)
 Bijoux Estrela, s.r.o.Výrobce a prodejce volných skleněných perlí a bižuterie,voskovaná bižuterie,imitace perlí
 Bílek Petr, Broušení a rytí sklaPOUŽÍVÁME RYTINU NA SKLE RUČNĚ FOUKANÉM, PLOCHÉM, ČIRÉM I BAREVNÉM. ZAJÍMAVÝ JE NOVÝ PROGRAM PRORÝVÁNÍ NĚKOLIKA BAREVNÝCH SKLENĚNÝCH VRSTEV NA HUTNĚ FOUKANÉM SKLE - VÁZY.... PŘEJÍMANÉ PLOCHÉ SKLO POUŽÍVÁME TAKÉ NA VÝROBU SKLENĚNÝCH PŘÍVĚŠKŮ... ATD.
 Bižuterie Česká Mincovna a.s.Kovová bižuterie,strass ,vánoční ozdoby, mince a medaile
 BJC - Bohemian Jewelry s.r.o.Výrobce bižuterie, vánočních ozdob a knoflíků
 BL, spol. s r.o.výrobce křišťálových svítidel, broušených skleněných ozdobnických předmětů, křišťálových lustrových ověsů
 BLACK DIAMOND s.r.o.Výrobce skleněných mačkaných a broušených perlí klasických a exklusivních tvarů.
 Blažejovská VlastaRepliky historického lesního skla - ručně foukané sklo z období gotiky a renesance, které je dekorováno ruční malbou při zachování tradiční technologie, kdy barvy jsou vypalovány ve vypalovací sklářské peci
 Bohemia BrillantVýrobce broušeného olovnatého křišťálu, broušený olovnatý křišťál - kombinace se zlatem, barevný olovnatý křišťál + kombinace se zlatem.
 Bohemia Crystalex Trading, a.s.Sodnodraselné a olovnaté sklo, broušené, malované,barnaté, technické a laboratorní sklo
 Bohemia Machine, LtdVýrobce strojů pro domácenské sklo
 Bohemia tradingDekorace skla - broušení všech dekorů a motivů na sklo

 
Stránky :    1  2    [Další >>]